Newsletter

Najnovšie pridané
Jahoda - e-shopy - najlepie obchody Slovenska Katalg internetovch obchodov
Návštevy:
Dnes: 244Spolu: 500152

Kondómy masculan

Prečo kondómy?

Kondómy slúžia na regulovanie pôrodnosti a sú ochranným prostriedkom proti AIDS a iným pohlavne prenášaným chorobám. Aj napriek tomu, že l'udstvo vymyslelo množstvo metód, ktoré zabraňujú počatiu, Vám chceme prezentovat' niektoré dôvody, prečo používat' kondómy. Podl'a výsledkov testov určujúcich spol'ahlivost' kondómov je miera chybovosti kondómov pri správnom použití 0,02 %.Medzičasom boli kondómy akceptované a uznané ako jediná dôveryhodná ochrana proti AIDS a môzu byt' používané kedykol'vek bez väcšej prípravy a plánovania. Narábanie s kondómom je jednoduché a rýchlo sa dá naučit'. Dobre sa znášajú a nemajú žiadne vedl'ajšie účinky, pretože nezasahujú do organizmu. Muž, ktorý chce dlhodobo zabraňovat' počatiu, nemá vôbec žiadnu inú alternatívu. Používanie kondómov znamená preukázanie pocitu zodpovednosti voči sebe a voči partnerovi. môže byt' bez t'azkostí a s radost'ou zapojený do l'úbostných hier.

Používanie kondómov sa stáva čoraz obl'úbenejším a prešiel vel'kou zmenou imidžu. Z trápneho mužského doplnku sa stal populárnym produktom a našiel si miesto niekde medzi Colou a žuvačkou.

Okrem toho, že kondómy zabraňujú počatiu, chránia aj pred pohlavnými chorobami:

Medzinárodne úspešný kondóm masculan sa dostáva na trh do celého sveta (do Európy, Severnej, Strednej a Južnej Ameriky a do oblasti Blízkeho Východu). Masculan sa exportuje do viac ako 40krajín. V niektorých krajinách, ako napr. Mad'arsko a Rusko, sa kondómy masculan stali vedúcimi na trhu.

Od roku 2006 sú dostupné už aj na Slovensku a tešia sa stále väčšej obľube.

Nezaostávajte ani vy a vyskúšajte kondómy masculan.

S MASCULANOM JE ŽIVOT BEZPECNEJŠÍ !!!

Kondómy masculan vyrába: M.P.I. Pharmaceutica GmbH Hamburg, Nemecko

Sexshop Sexiveci.sk